تبلیغات
رهبر من - تولدت مبارک سید

تولدت مبارک سید

نویسنده :حسین
تاریخ:پنجشنبه 23 تیر 1390-07:22 ب.ظ

لطف خدا به مردم دنیا ارائه شد

یکباره شوره زار زمین باغ لاله شد

پس کوچه های خاکی مشهدپر از شعف

خورشید شهر خامنه هفتادو دو ساله شد 

24 تیر سالروز ولادت رهبری از جنس خورشید . رهبری که ثروتمند ترین رهبر دنیاست که سرمایه اش نه از جنس طلا و نقره بلکه حمایت مردمی است برتر از مردمان دوران رسول الله و امیر المومنین و پشتوانه ای به بزرگی امام غائب از نگاهها و حاضر در میان یاران . مردی که وارث دستاورد بزرگ امام روح الله شد و الحق و الانصاف امانتدار خوبی بوده و هست . پدری مهربان و دلسوز برای همه ما . و دلگرمی بزرگ ما برای فعالیت بیشتر .

تولدت مبارک سید

 

چرا باید بگوییم "امام خامنه ای"؟


 
غربی‌ها با سه کلیدواژه‌ی آزادی، دموکراسی، و حقوق بشر افکار عمومی را اداره می‌کردند. شرقی‌ها با دو کلیدواژه‌ی مبارزه‌ی پرولتاریا با امپریالیسم و برابری. امام پنج کلیدواژه‌ی قرآنی را در مقابل آن پنج کلیدواژه قرار دادند.
اصل «امامت‌محوری» مهم‌ترین کلیدواژه بود. سیستم امت-امامت حرف جهانشمول اسلامی بود که در عرصه‌ی سیاست احیا شد.
ده سال هر کاری کردیم، یک رسانه‌ی غربی پیدا شود که بگوید «امام خمینی»، نشد! همه می‌گفتند «آیت‌الله خمینی».
سال 59 به یکی از اساتید یهودی آلمان گفتم «استاد! چرا رسانه‌های شما نمی‌گویند امام خمینی؟». خنده‌ای کرد و گفت «آخر ما بعضی چیزها را متوجه شدیم!». کیف‌اش را باز کرد و یک کتاب درآورد. ترجمه‌ی آلمانی کتاب «ولایت فقیه» امام بود. گفت «آقای خمینی یک تئوری جهانی دارد. وقتی ما بگوییم "امام"، ایشان بین کشورهای دنیا شاخص می‌شود. چون کلمه‌ی "امام" قابل ترجمه نیست. ولی وقتی بگوییم "رهبر"، این کلمه در فرهنگ غرب بار منفی دارد. دیگر ما ایشان را کنار استالین و موسیلینی و هیتلر قرار می‌دهیم. کلمه‌ی "رهبر" به نفع ما و کلمه‌ی "امام" به نفع آقای خمینی است. از طرف دیگر اگر ایشان یک جایگاه دینی دارد، ما به ایشان می‌گوییم "آیت‌الله"، اما "امام" یک بار معنوی دارد! از طرفی ایشان آن طور می‌شود امام امت اسلامی که مسلمان‌های دنیا را دور خودش جمع بکند!». با این صراحت این را به من گفت.
یک رسانه‌ی غربی یا شرقی را پیدا نمی‌کنید که گفته باشد «امام خمینی». آن موقع ما امتحان کردیم رسانه‌های غربی آیا می‌پذیرند ما یک آگهی بدهیم به نام «امام خمینی»؟ می‌خواستیم 60،000 مارک بدهیم که یک آگهی چاپ کنند، قبول نکردند!
شهریور 58 که در مجلس خبرگان قانون اساسی شهید بهشتی کلمه‌ی امامت را در قانون اساسی گذاشت، ریاست آن مجلس با آقای منتظری بود. امام خمینی گفت شما نمی‌توانی مجلس را اداره کنی، برو کنار، آقای بهشتی اداره کند. وقتی شهید بهشتی آمد اصل پنجم را مطرح کند که ولی فقیه نائب امام زمان و امام امت اسلامی است، کشور ریخت به هم. بازرگان اعلام استعفای دسته‌جمعی دولت را کرد. امیرانتظام اعلام کرد که مجلس خبرگان قانون اساسی باید منحل شود. سر یک کلمه کشور ریخت به هم!
امامت‌محوری، امّت‌گرایی، عدالت‌گستری، و دوقطبی مستکبرین-مستضعفین اساس تئوری امام خمینی بود.
امام خمینی از دنیا رفتند. آقای هاشمی رفسنجانی آمدند پنج روز بعد از رحلت امام خمینی در دومین خطبه‌ی اولین نمازجمعه‌ی بعد از رحلت امام، راجع به ولایت فقیه دو جمله گفتند. یک : «ما نمی‌خواهیم بعد از رحلت امام خمینی به جانشی ایشان "امام" بگوییم». این همه دعوا داشتیم با شرق و غرب؛ امام حاضر شد شهید بهشتی را قربانی کند برای این کلمه؛ قانون اساسی پنج بار روی امامت ولی فقیه تأکید کرده، امام این را از سال 48 مطرح کرده، شما می‌گویی نمی‌خواهیم؟ به اسم اعزاز امام خمینی گفتند به جانشین‌اش نمی‌گوییم امام! انگار یکی به شما بگوید من چون خیلی شما را دوست دارم، افکار شما را می‌خواهم با شما دفن کنم! جمله‌ی دوم‌شان این بود : «خبرگان مرجع تعیین نکرده است». یعنی جانشین امام خمینی نه مرجع است و نه امام.
وقتی ایشان جای «امام» گذاشت «رهبر»، «امّت» شد «ملّت». یعنی عملاً سیستم ملت-رهبر انگلیسی‌ها را پذیرفتیم و سیستم امت-امامت امام خمینی را کنار گذاشتیم. وقتی «امّت» شد «ملّت»، عناصر امّت یعنی «خواهران و برادران قرآنی» -که وظایفی مثل امر به معروف و نهی از منکر نسبت به هم دارند-، تبدیل شدند به عناصر ملت یعنی «شهروند» و « هموطن».
اما کلمه‌ی سوم یعنی «عدالت»؛ مقدس‌ترین کلمه‌ای که آقای هاشمی در دوران ریاست‌جمهوری‌شان ابداع و به تحمیل کردند به نظام اسلامی، کلمه‌ی «توسعه» بود. فرق عدالت و توسعه این بود که «عدالت» را خدا و پیغمبر (ص) و علی مرتضی (ع) تعریف می‌کنند، اما «توسعه» را صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی و صهیونیست‌های عالَم.
در عرصه‌ی بین‌الملل هم دو کلیدواژه‌ی قرآنی «مستکبرین» و «مستضعفین» را ایشان اصلاح کردند و گفتند «مستکبرین» فحش و توهین‌آمیز است! به جایش بگوییم «قدرت‌های جهانی»! خب وقتی گفتی «مستکبرین» باید با آن‌ها «مبارزه» کنی، اما وقتی گفتی «قدرت‌های جهانی» باید با آن‌ها «تعامل» کنی. «مستضعفین» را هم کردند «قشر آسیب‌پذیر»؛ یعنی آدم‌های بی‌عرضه‌ای که خودشان پذیرای آسیب‌اند!
پنج کلیدواژه‌ی قرآنی امام خمینی که اساس گفتمان نهضت اسلامی بود، توسط ایشان تغییر پیدا کرد به همان کلیدواژه‌هایی که دشمنان می‌خواستند.
تا موقعی که کلیدواژه‌های قرآنی امام خمینی که رأس آن‌ها امام بودن ولی فقیه است- احیا نشود، هر کاری که بکنیم، وصله‌پینه کردن است.
شما هر لعنی که به ...... بکنید، این قدر جگر دشمنان نمی‌سوزد که بگویید «امام خامنه‌ای».
مشکلی که هست هم این است که همه می‌گویند «دیگران بگویند ما هم می‌گوییم!». اصولگراها می‌گویند صداوسیما شروع کند، ما هم می‌گوییم! صداوسیما می‌گوید ما که از روحانیون نمی‌توانیم جلو بیفتیم! روحانیون می‌گویند تا مدیران ارشد نظام خودشان نگویند که ما نمی‌توانیم جلوی مردم بگوییم! مدیران ارشد می‌گویند وقتی جوانان انقلابی هم نمی‌گویند، ما بگوییم و هزینه بدهیم؟! و...
بعضی هم می‌گویند نگوییم چون قبلاً کسی (حشمت‌الله طبرزدی) این کار را کرده و سابقه‌ی خوبی ندارد این کار در ذهن مردم! خب خوب‌ها باید پرچمدار این کار شوند که این کار به اسم آن‌ها ثبت شود و آن سابقه پاک شود.
آیت‌الله سید محمدباقر حکیم پا می‌شود می‌رود نجف. از آن‌جا نامه می‌نویسد به «حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای». یک هفته بعد شهیدش می‌کنند. آن مرد بزرگ می‌فهمد که باید از آن‌جا پیغام دهد «امام خامنه‌ای». سید حسن نصرالله می‌فهمد در سخت‌ترین شرایطی که دارد، باید بگوید امام خامنه‌ای! ما اینجا نشسته‌ایم و نمی‌گوییم!
اگر نعمت خدا را قدر ندانیم، می‌فرماید «انّ عذابی لشدید». روز قیامت هم آن‌جا ندا داده می‌شود که «وقفوهم انّهم مسئولون، ما لکم لا تناصَرون». هی حرف را انداختند از این طرف به آن طرف>>فتوی ز دل خواستم گفت بگذر به میخانه ی دل

ایمان و امن و امان است شعر امینانه ی دل

دُردی کش درد و داغم، جز غم نیامد سراغم

داغ است دُردانه ی جان، درد است دُردانه ی دل

فرق من و دل در این بود او ماند و من رفتم از خویش

باری ست بر شانه ی من، بالی ست بر شانه ی دل

از بس شکستیم در خویش، آیینه بستیم در خویش

از شیشه های شکسته پر شد پریخانه ی دل

جمعی حقیقت ندیده افسانه گفتند و خفتند

چیزی حقیقت ندارد مانند افسانه ی دل

دل را چراغان او کن، با اشک ها شستشو کن

بیرون شو از خانه ی جان، بیرون زن از خانه ی دل

مستان یکدست لبیک، تا باده ای هست لبیک

دست دلم را بگیرید، سر رفته پیمانه ی دلداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
xavista
جمعه 11 شهریور 1390 04:23 ق.ظ
elahiiii man ghorbonesh beram man asheghe agha hastam khodaya az omre ma b kah v b omre azizeman biafza
متوسلیان
جمعه 14 مرداد 1390 01:47 ب.ظ
سلام
انشا الله سالروز ولادت سال بعدی آقا با جشن ظهور امام زمان در یك روز باشد .

یا علی
التماس دعا
حامی
دوشنبه 10 مرداد 1390 07:41 ب.ظ
به نام او...
سلام!
الهی قربونش برم که بخاطرش تا ته خوندم ولی چشام داغون شد
عالی بود مطلب...
یاعلی
نیم من بانو!
پنجشنبه 6 مرداد 1390 04:35 ب.ظ
پس به تمام دلیل های منطقی و غیر منطقی و شاید تنها به یک دلیل آنهم عشق بلند داد می زینیم می گییم جانم فدای امام خامنه ای!وبلاگتون و مخصوصا اسم وبلاگتون عالیه عالیه عالیه!خدا نگهتون داره واسه سربازی آقا
از حضور تا ظهور...
چهارشنبه 5 مرداد 1390 02:46 ب.ظ
سلام بزرگوار
به روز هستم با دو پست

1- تدبر در آیه 3 سوره ابراهیم!
2-شمابگویید به کدامین گناه؟

سپاسی پیشاپیش از نظرات با بصیرت شما - یاحق
حاج حسین
سه شنبه 4 مرداد 1390 01:15 ب.ظ
سلام
پیغامی حسین واسه حاج ابراهیم همت نداری ؟
از حضور تا ظهور...
سه شنبه 4 مرداد 1390 02:24 ق.ظ
سلام بزرگوار.
به روز هستم با دو پست :

1- تدبر در آیه 3 سوره ابراهیم!
2- شما بگویید به کدامین گناه؟

سپاسی پیشاپیش از نظرات با بصیرت شما- یا حق
ابوالفضل
دوشنبه 3 مرداد 1390 10:06 ق.ظ
سلام....
نه داش حسین... ای كاش قسمت میشد واقعا همه عاشق میشدن به معنای واقعی كلمه...
به نظرم باید از عشق هم نوشت... چون این دشمن برنامه ریزی داره واسه همین جور مسائل...
سلمان آنلاین
دوشنبه 3 مرداد 1390 06:16 ق.ظ
امام خامنه ای:

ما كه منتظر امام زمان هستیم، باید در جهتى كه حكومت امام زمان(علیه الاف التحیة و الثناء و عجل‌الله تعالى فرجه) تشكیل خواهد شد، زندگى امروز را در همان جهت بسازیم و بنا كنیم. البته، ما كوچكتر از آن هستیم كه بتوانیم آن گونه بنایى را كه اولیاى الهى ساختند یا خواهند ساخت، بنا كنیم؛ اما باید در آن جهت تلاش و كار كنیم.

با سلام - با عناوین زیر به روزم:

1- موسیقی در فرهنگ ایرانی - اسلامی:
"اگر جایگاه‌ موسیقی‌ در طریقت‌ و شریعت‌ مشخص‌ شود، روشن‌ است‌ كه‌ به‌ طریق‌ اولی‌ جایگاه‌ آن‌ در كل‌ جهان‌ اسلام‌ شناخته‌ خواهد شد"
http://salmanonline313.blogfa.com/post-76.aspx

2-جریان انحرافی یا اختلاف عقیده و نظر
"تعجب می کنی از اینکه الف و جهان و تابناک، مطلبی تحلیلی بر سخنان رهبری در 13/4/90 منتشر نمی کنند، کیهان از بین آن همه سخنان مهم، تیتری خنثی را انتخاب می کند و در همه 3 روز بعد از این سخنان در هفته گذشته، هیچ نکته و یادداشتی نمی نویسد. و البته رجانیوز به طائب و ذوالنور هشدار دلسوزانه می دهد، اما بر اصل سخنان رهبری تحلیلی منتشر نمی کند که بالاخره منظور رهبری از کسانی که حرف غلط می زنند اما مقابل نظام نایستاده اند، چه کسانی است؟"
http://salmanonline313.blogfa.com/post-77.aspx

3- استاد شریف زاده؛ دین با الزام های محض از دست می رود:
"الآن نزدیک به 32 سال از انقلاب می‌گذرد، ولی ما پیوسته در مسئله حجاب و عفاف، عقب‌نشینی کردیم. وقتی انسان ملزم به کاری شود، بدون آنکه عقلش اقناع شده و قلبش ایمان آورده و به احساس رسیده باشد، یا از آن کار فرار می‌کند یا اگر تسلیم ‌شود، در معرض ریاکاری یا عقده‌های روانی قرار می‌گیرد"
http://salmanonline313.blogfa.com/post-75.aspx

4-سفر به سوریه - دیدار با فلسطینیان مقیم اردوگاه یرموك:
"اگر اقتدار ایران افتخار آمیز است این افتخار به خاطر حس قومی و ملی نیست بلكه از این جهت اهمیت دارد كه اقتدار ایران قدرت اسلام است"
http://salmanonline313.blogfa.com/post-73.aspx

5- انقلاب اسلامی و استحاله نام ایران:
"امروز می گوییم ایران، نه ایرانی که قاجار و پهلوی خواستند و غربی ها پسندیدند، بلکه ایرانی که بیش از هر نامی یادآور آزادی و آزادگی در سایه اسلام ناب و مکتب اهل بیت است"
http://salmanonline313.blogfa.com/post-78.aspx
عشق یعنی یه پلاک
جمعه 31 تیر 1390 01:40 ب.ظ
سخت است که از علی وچاهش گوئیم
از غریبیه حسین ویارش گوئیم
بگذار کنون که کوفیان لب بستند
فریادکشان زحب رهبر گوئیم

با مطلب قربانی ارزش ها به روزم نظر شما در مورد مظلومیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی وسکوت قوه قضایی در قبال اتفاقات اخیر چیست.
montazer
چهارشنبه 29 تیر 1390 10:23 ب.ظ
و سلام نامی از نام های خداست ...
اول از همه ازتون تشكر می كنم كه به سنگر بنده ی حقیر سر زدین . مطلبتون رو خوندم جالب و زیبا بود
دوما به روزم اگه وقت كردین نیم نگاهی به سنگر خرابه ی ما بیندازین .
سوما میلاد آقامون امام مهدی كه گذشته رو بهتون تبریك میگم .
التماس دعا
یا علی
ابوالفضل
سه شنبه 28 تیر 1390 11:04 ب.ظ
سلام داداش حسین....
پست زیبا و به موقعی بود!....
التماس دعا...
خادم الشهدا
سه شنبه 28 تیر 1390 04:23 ب.ظ
""برخوردیم به تكه اى سیم سیاه تلفن، یك دفعه محمد رضا داد زد: «ایناهاش. دیدید گفتم. خودشه» ""
منتظر حضور گرمتون تو دوکوهه هستم
حاج حسین
سه شنبه 28 تیر 1390 01:07 ب.ظ
السلام
رهبر فقط و فقط سید علی


http://up.vatandownload.com/images/7idtqulio47rw7j55.jpg
این سوغات سفرمه
تولدت تک عشق شیعه مبارک
خیلی دلم تنگ شده بود حسین واسط مطلبت جالب بود ولی رنگشو عوض کنکور شدم تا بخونم چشمو میزد
گنج حضور
سه شنبه 28 تیر 1390 02:14 ق.ظ
سلام
ان شاالله دل و قلب و حرف و عملمان یکی شود. به دعای شما خوبان.
التماس دعا.
موفق باشید
سید امین(فدایی سید علی)
سه شنبه 28 تیر 1390 12:37 ق.ظ
4مردادماه سال 1386 بود که روزنامه کیهان نوشت از مدتی پیش روز 24 تیرماه شماری از ارادتمندان رهبر انقلاب فرارسیدن این روز را به عنوان روز تولد رهبری به یکدیگر تبریک می گویند و امسال در تفاوتی با گذشته علاوه بر ارسال شاخه های گل، کارت تبریک، پخش شربت و شیرینی، تهنیت از طریق پیام های تلفنی و... برخی از روزنامه ها نیز، ستون و صفحه و یادداشت به این روز اختصاص دادند. چند سال پیش وقتی برای اولین بار سبدهای گل و نامه های تبریک میلاد به ایشان رسید، در چند کلمه خطاب به یکی از نزدیکان خویش نوشته بودند: «اولاً، مولود این حقیر در تیرماه نیست و ثانیاً؛ من و روز تولدم ارزش این محبت ها را نداریم و اینها موجب شرمندگی من است، در عین حال لازم است از همه آنها تشکر شود»

در همان گزارش سه سال پیش کیهان، به اعتراض ایشان به برگزاری جشنی به مناسبت میلاد ایشان در یکی از استانها اشاره شده بود و اینکه معظم له در حاشیه برگه‌ای که حاوی آن خبر بود نوشته‌اند: «این کار غلط است، این تولد و امثال آن هیچ جشنی ندارد، برگزارکنندگان مسئول وقت و عمر و اموالی هستند که در این کار صرف و ضایع می شود. من از کسی که برای تولد من جشن می‌گیرد به هیچ وجه متشکر نمی‌شوم و او را مسئول زیان‌های این کار هم می‌شناسم
پیشتر هم شنیده بودم که امام خامنه‌ای تاریخ تولدی که برایشان نقل می‌شود را نادرست خوانده بودند، اما در شناسنامه ایشان همان تاریخ قید شده بود. تا اینکه پیامکی از یکی از عشاق ایشان به دستم رسید که امروز، 29 فروردین را سالروز میلاد معظم له اعلام کرده بود. او نیز همچون نگارنده به دنبال تاریخ صحیح تولد ایشان بوده است، تا اینکه در یکی از کتب منتشره از سوی انتشارات قدر ولایت، پی می‌برد تاریخ قمری صحیح تولد رهبر حکیم انقلاب، 28صفر 1358 هجری قمری است و با پیگیری از مرکز تقویم موسسه فیزیک دانشگاه تهران آن تاریخ را با تقویم شمسی تطبیق داده و در می‌یابد ایشان چهارشنبه 29فروردین 1318 متولد گردیده‌اند
سید امین(فدایی سید علی)
دوشنبه 27 تیر 1390 03:41 ب.ظ
مستحضر باشید روز تولد واقعی مقام عظمای ولایت 29 فروردین می باشد
تخریبچی
یکشنبه 26 تیر 1390 04:18 ب.ظ
به به! چه عجب!
همسنگر تاخیرتون موجه هست ایشالا؟؟؟؟ وگرنه فرمانده هست و تنبیه نظامی!
پست قشنگی بود! خدا قوت!
راستی به کامنت شما هم پاسخ داده شد!
التماس دعای شدید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.